ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Jihlava - Přerov (středa 17:30) | JUNIOŘI: Přerov - Šumperk 3:4 (SN) | DOROST: Přerov - Vítkovice (ODLOŽENO)

Boje o 1. ligu se blíží, předprodej na domácí zápasy kvalifikace bude ve středu

Boje o 1. ligu se blíží, předprodej na domácí zápasy kvalifikace bude ve středu
P ř e r o v – Finálovou bitvou se Vsetínem hokejová sezóna neskončila. Zubři pokračují dál a budou mít šanci poprat se o tu nejdůležitější část klubových cílů. Kvalifikace o postup do 1. ligy hlasitě klepe na dveře a začne již ve čtvrtek na přerovském ledě, kde se tým okolo trenérského dua Dočkal - Faltýnek střetne s Táborem. Vstupenky budou k dispozici znovu už v předprodeji. Více informací níže v článku!
Vstupné na zápasy přerovských Zubrů v kvalifikaci o první ligu je 90,- Kč. Pro děti do 140 cm a osoby se ZTP platí zlevněná cena 50,- Kč.

V prodeji budou pouze vstupenky na domácí dvojutkání, a to v cenách 180,- Kč (základní), 100,- Kč (zlevněná pro děti a ZTP). Vzhledem k obrovskému zájmu doporučujeme s koupí vstupenky neváhat! Ve čtvrtek od 16:00 bude na pokladnách zimního stadionu omezený doprodej vstupenek na utkání s Táborem do naplnění kapacity MEO Arény. Předprodej na dvojutkání byl zvolen pro spokojenost stálých fanoušků, kteří zápasy Zubrů navštěvují pravidelně.

Z permanentních vstupenek zůstávají i nadále v platnosti pouze typy "VIP" a "HRÁČSKÁ". Platí také "VOLNÁ VSTUPENKA", kterou obdrželi vedoucí mládežnických družstev klubu atd.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA ZÁPASY KVALIFIKACE O 1. LIGU
HC ZUBR Přerov – HC Tábor   |    HC ZUBR Přerov – HC Baník Sokolov
Středa 1. dubna 15:00 – 17:00 na pokladnách MEO Arény