ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 2:1 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | DOROST: Přerov - Havířov 0:3

Atraktivní souboj: Přerov vyzve ambiciózní Vsetín. Přijďte Zubry v sobotu podpořit!

Atraktivní souboj: Přerov vyzve ambiciózní Vsetín. Přijďte Zubry v sobotu podpořit!
P ř e r o v – Chance liga už je v plném proudu a v zápasovém programu pokročila ke kolu s pořadovým číslem pět. Přerovští hokejisté po čtyřech zápasech udržují padesátiprocentní bodovou bilanci. Doma zatím získali všechny body, zatímco z kluzišť soupeřů ještě žádný nedovezli. Pokud však tato statistika bude platit i pro nadcházející ligové kolo, může v kádru Zubrů zavládnout spokojenost. Sobota jim totiž naservíruje domácí souboj s atraktivním soupeřem ze Vsetína. Postavení v MEO Aréně budou Přerované hájit od sobotních 17 hodin. Útočník Roman Pšurný si v modrožlutém dresu připíše jubilejní 300. start.
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
sobota 25.9. 17:00
MEO Arena Přerov

Vsetín se po dlouho trvajícím období ve druhé lize vrátil o patro výš v sezoně 2017/2018. Jako nováčkovi mu tehdy Zubři nevěnovali ani zápas, bilance se však obrátila v následujícím ročníku, kdy zase všechny čtyři souboje ovládli Valaši. V posledních dvou sezonách ovšem vzájemným soubojům opět kraluje Přerov. Urval sedm výher z osmi klání a loni byl dokonce stoprocentní (3:1, 3:2).

Po patnácti letech chtějí Valaši zpátky do extraligy

Třináct. Takový počet sezon si v již dávné éře odkroutil Vsetín v extralize, kde nasbíral šest titulů. Čtrnáct je zase číslovka označující letošní ligový ročník, v němž se Valaši neřadí mezi českou hokejovou elitu. Jak se nechal slyšet jednatel klubu Daniel Tobola, ambice má Vsetín nejvyšší, tedy návrat mezi nejlepší čtrnáctku po patnácti letech. A v prvoligové konkurenci má papírově rozhodně jeden z nejsilnějších kádrů.

Hlavním tahounem týmu Romana Stantiena, Jana Srdínka a Romana Peschouta je Luboš Rob (1+4), který se na východ republiky vrátil i s Vítem Jonákem (0+1). V zelenožlutém pokračuje i Roman Vlach (1+2) nebo ex-Zubr Jan Berger (0+1), z obranných řad lze zmínit třeba Lubomíra Štacha (2+2) či Ondřeje Smetanu (2+1), kteří z celkem třinácti vstřelených branek Vsetína obstarali hned čtyři. Valaši sice na úvod v Jihlavě ani neskórovali (0:3), poté si ale s chutí zastříleli proti Kadani (7:3) a Porubě (6:0).

Online vstupenky

Vstupenky na zápas Zubrů se Vsetínem si můžete zakoupit z pohodlí domova, prostřednictvím online systému.

Bezplatné antigenní testování

Před zápasem se Vsetínem se můžete nechat bezplatně otestovat před MEO Arénou. Testovací místo, které klub zřídil ve spolupráci s Nemocnicí AGEL Přerov, bude v provozu již od 15 hodin. Prosíme všechny zájemce o testování, aby přišli s dostatečným časovým předstihem.

Antigenní test je bezplatný za podmínky, že testovaná osoba nebyla v uplynulých sedmi dnech již testována v rámci testování hrazeného pojišťovnou.

Testovací místo se bude nacházet v prostoru před pokladnou MEO Arény. „Nezatěžujeme vás vyhledáváním volného termínu, nutnými rezervacemi ani plánováním předem. Stačí se v dostatečném časovém předstihu vydat k MEO Aréně s kartičkou pojištěnce (a ideálně i s permanentkou či již zakoupenou vstupenkou) a tím pádem máte již o vstup plně postaráno," vzkazují Zubři.

Nejčastější dotazy k testování

Jakým způsobem se provádí stěr?
Stěr antigenních testů na našem odběrném místě je ze zadní části dutiny ústní nebo nosu dle vlastního výběru.

Jak dlouho test trvá?
Výsledek testu obdržíte po 15 minutách, s potvrzením o negativním výsledku přejdete ke vchodu, kde jej předložíte pořadatelské službě.

Jak obdržím výsledek testu?
Po vyhodnocení testu dostanete na místě certifikát s výsledkem testu. Výsledek testu Vám bude zaslán také formou SMS na Váš telefon.

Více informací najdete ZDE

Podmínky vstupu na stadion

MEO Aréna může být naplněna ze 100 procent své kapacity, na stadion tedy může přijít 3000 diváků. Otevřeny jsou již také sektory na stání.

Utkání se mohou zúčastnit pouze osoby s:

 • maximálně 7 dní starým PCR testem s negativním výsledkem
 • maximálně 72 hodin starým antigenním testem s negativním výsledkem
 • dokončeným očkováním (nejméně 14 dní po druhé dávce u dvoudávkových vakcín/nejméně 14 dní po podání jednodávkové vakcíny) a dokladem o dokončeném očkování
 • prodělaným onemocněním v posledních 180 dnech a dokladem o prodělání onemocnění
 • negativním výsledkem antigenního testu, který osoba podstoupí na místě konání utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou
 • negativním výsledkem antigenního testu ze školy nebo školského zařízení, který osoba absolvovala podle jiného mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví nejdéle 72 hodin před konáním utkání a který je určen pro sebetestování nebo povolený ministerstvem zdravotnictví pro použití laickou osobou; v tomto případě je potřeba předložit také čestné prohlášení, případně čestné prohlášení zákonného zástupce osoby nebo potvrzení školy

  Osoby, které alespoň jednu z těchto podmínek nesplňují (s výjimkou dětí do šesti let) nebo vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19, nemohou být na sportovní utkání vpuštěny.

  Splnění podmínek je organizátor utkání povinen při vstupu osoby na stadion kontrolovat. Osoba je mu povinna splnění podmínek prokázat. Pokud tak neučiní, nemůže být na utkání vpuštěna.

  Při pobytu v MEO Aréně je rovněž nutné používat ochranu dýchacích cest v podobě respirátoru (FFP2, KN95 či obdobné kvality).