ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Č. Budějovice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Warriors Brno - Přerov 2:3 (SN) | DOROST: Ml. Boleslav - Přerov (sobota 12:30)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Dorostenci v závěru zlomili odpor Havlíčkova Brodu a odskočili mu v tabulce

P ř e r o v – Dlouho to vypadalo na jasnou výhru domácího týmu, nakonec se ale ze zápasu dorosteneckých hokejistů Přerova proti Havlíčkovu Brodu stalo drama. Zubři si na svém ledě v průběhu dvou třetin vypracovali komfortní čtyřbrankový náskok. Jenže ve třetím dějství o něj málem přišli, hosté z Vysočiny snížili na rozdíl jediného přesného zásahu. Hanáky uklidnila až poslední minuta, ve které zásluhou Šilhavého a Kuchty dvakrát skórovali. Po výhře 6:3 se Bruslařskému klubu v tabulce vzdálili na pět bodů. Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej