VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ A PODPORU V SEZONĚ 2018/2019

Junioři se připravují na extraligu, v MEO Aréně je o víkendu čeká mezinárodní turnaj

Junioři se připravují na extraligu, v MEO Aréně je o víkendu čeká mezinárodní turnaj
P ř e r o v – Příprava Zubrů na novou sezonu je už v těch nejvyšších obrátkách, což platí nejen o prvním týmu, ale také o mládeži. Ta během srpna víkend co víkend pořádá tradiční domácí turnaje, které mají mezinárodní účast. Dorost už svůj turnaj odehrál a teď je na řadě další, pro fanoušky hodně atraktivní kategorie. Do akce vyrazí junioři, kteří jsou nově účastníkem DHL Extraligy juniorů. Přijďte jim fandit!
Extraligová juniorka už má pod vedením trenérů Aleše Verlíka, Davida Kudělky a Petra Školouda za sebou šest přípravných zápasů. Na úvod se Zubři střetli s Vítkovicemi, ale jak v domácím dvojutkání, tak na ledě soupeře se jim zvítězit nepodařilo. To se však změnilo na turnaji v Havířově, kde Přerov díky dobrým výkonům porazil třinecké Oceláře i domácí AZet.

Zatím poslední duel odehráli junioři v úterý na zlínském ledě. Každý chvilku tahal pilku, a tak za vyrovnaného stavu 4:4 zápas rozhodly až nájezdy, které lépe zvládli Berani.

”Po třech týdnech přípravy máme na programu druhý turnaj. Tentokrát doma, takže nás určitě budou sledovat naši věrní fanoušci. Chceme dát ještě příležitost všem hráčům, které tady máme, i když víme, že z předchozích zápasů jsou tam nějaká zranění. Naši sestavu budeme v zápasech turnaje obměňovat, abychom ještě všechny kluky viděli na ledě,“ řekl hlavní trenér juniorky Aleš Verlík.

Po turnaji už se širší kádr juniorů zeštíhlí. Následovat bude dvojzápas se slovenskou Skalicí a generálku na vstup do extraligy obstará domácí duel se zlínskými Berany. “Chtěli bychom po turnaji mít složení týmu už z nějakých devadesáti procent hotové. Do začátku soutěže budou zbývat zhruba tři týdny, ve kterých chceme s ustáleným kádrem kvalitně potrénovat, abychom byli co nejlépe připravení,“ dodal Verlík.

Program mezinárodního turnaje juniorů v MEO Aréně

turnaj, so 11.8.
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
09:45
turnaj, so 11.8.
HC ´05 Banská Bystrica - SKLH Žďár nad Sázavou
11:45
turnaj, so 11.8.
VHK ROBE Vsetín - HC Tábor
13:45
turnaj, so 11.8.
SKLH Žďár nad Sázavou - HC ZUBR Přerov
15:45
turnaj, so 11.8.
HC Tábor - HC ´05 Banská Bystrica
17:45
turnaj, ne 12.8.
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Tábor
08:30
turnaj, ne 12.8.
HC ´05 Banská Bystrica - VHK ROBE Vsetín
10:30
turnaj, ne 12.8.
HC Tábor - HC ZUBR Přerov
12:30
turnaj, ne 12.8.
VHK ROBE Vsetín - SKLH Žďár nad Sázavou
14:30
turnaj, ne 12.8.
HC ZUBR Přerov - HC ´05 Banská Bystrica
16:30