ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - Berani Zlín 1:4

Třetí ročník a zlatý hattrick Zubrů. Jejich tým znovu vyhrál výborný turnaj MEOfANS

Třetí ročník a zlatý hattrick Zubrů. Jejich tým znovu vyhrál výborný turnaj MEOfANS
R a d v a n i c e – Potřetí se v Radvanicích uskutečnil turnaj v malé kopané pořádaný MEOfANS. V sobotu 9. června mezi sebou změřilo síly celkem šest týmů. Tři přitom utvořili Zubři, další tři poskládali fanoušci. Celkové vítězství si stejně jako loni vybojovali hokejisté, z prvního místa se po „Béčku“ radoval celek HC ZUBR Přerov „A“. Zrodil se tak zubří zlatý hattrick, předloni si totiž nejlépe vedl výběr partnerů klubu a členů realizačního týmu. Své špičkovém schopnosti ale ukázali především organizátoři akce. Všem jejím účastníkům připravili zábavný, pohodový či kulinářsky nevšední zážitek.

Radvanické klání v malé kopané probíhalo stejně jako v předchozích dvou ročnících formou zápasů každého s každým. Na trávníku se představila celkem tři mužstva přerovských Zubrů. „Áčko“ a „Béčko“ utvořili hráči, v „Céčku“ se potkali členové realizačních týmů či tváře, které modrožlutý dres oblékaly dříve. Se třemi zástupci vyrukovali v sobotu i fanoušci. O poháry a tekuté odměny se popraly týmy TJLMCH (TJ Lokomotiva Meochema) Tribute, Spasiba a domácí Radvanice.

Oproti loňskému turnaji nad sportovním areálem na okraji vesnice nedaleko Přerova vůbec nezapršelo. Aktéři napínavých utkání se tak především potili pod paprsky slunce. Kdo se před nimi chtěl schovat, mohl využít některý z přístřešků, které organizátoři z řad MEOfANS kolem hřiště postavili. Nebyl to navíc jediný trumf, s nímž se vytasili.

Perfektně totiž zvládli uspořádat úplně celou akci. Pro všechny účastníky i návštěvníky si nachystali lahodné občerstvení. Za lajnami a brankami se to linulo vůní specialit z grilu, jako byly kuřecí steaky, krkovička nebo úzké klobásky zvané „cigára“. Nouze nebyla ani o širokou nabídku nápojů. Proudem teklo pivo od generálního partnera Zubrů Pivovaru ZUBR, Kofola, džus a další dobroty z kelímku. Zájemci si navíc mohli koupit trička a další předměty figurující v repertoáru kolekce MEOfANS.

„Moc bych chtěl fanouškům poděkovat, zorganizovali pro nás parádní akci. Výborně se o nás postarali. Měli jsme třeba skvělé masíčko, poslouchali jsme kvalitní muziku a ve hře byly krásné trofeje. Vůbec nic nám v Radvanicích nechybělo,“ vyzdvihl pořadatelský um MEOfANS útočník Zubrů Šimon Kratochvíl. Z turnaje byl velmi nadšený. Pochvaloval si přátelskou a pohodovou atmosféru i možnost vzájemných střetnutí v malé kopané mezi hokejisty a fanoušky. „Navíc jsme si i dobře popovídali. Člověk se setkal s lidmi, které třeba delší dobu neviděl. Byli jsme za to rádi,“ doplnil.

Hráčům Zubrů se i tentokrát dařilo, podruhé za sebou se umístili na první příčce. Pouze s jednou změnou. Zatímco loni turnaj opanoval HC ZUBR Přerov „B“, letos bral pomyslné zlato HC ZUBR Přerov „A“. Šimon Kratochvíl se přitom podílel na obou primátech. „Loni se nám i s trochou štěstí dařilo s mladšími kluky, teď jsem nastoupil s těmi staršími. Vítězství určitě není moje zásluha, šlapalo to celému našemu týmu,“ konstatoval autor pěti přesných zásahů. „Hezky jsme si ťukli, mám z toho moc dobrý pocit,“ usmál se. V Radvanicích tak došlo na zubří zlatý hattrick. Kromě Zubrů „A“ a Zubrů „B“ se o něj zasloužila i skvadra složená z partnerů klubu a členů realizačního týmu. Ta slavila nejvyšší umístění na premiérovém ročníku fotbalového zápolení v červnu 2016.

Druhé místo si z letošního turnaje MEOfANS odnesli reprezentanti Radvanic, třetí pozice připadla zubřímu „Céčku“.

>>>Prohlédněte si fotogalerii z turnaje<<<