ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Slavia Praha 3:2 (PP) | JUNIOŘI: Mountfield HK - Přerov 2:3 (SN) | DOROST: Přerov - Vsetín 2:5
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Čas Zubrů přichází! Hokejisté zahájili novou sezonu pochodem do srdce Přerova

Čas Zubrů přichází! Hokejisté zahájili novou sezonu pochodem do srdce Přerova
P ř e r o v – Modrožlutými dresy a balónky se to v úterý po poledni hemžilo v centru Přerova. Mladí Zubři tam totiž společně s několika hráči A-týmu vyrazili na pochod, kterým symbolicky zahájili novou sezonu. Lidem rozdávali letáčky s informacemi o náboru do přípravky, akci Týden hokeje, která v MEO Aréně proběhne 21. září, a projektu Českého svazu ledního hokeje Pojď hrát hokej.

„Pochodem jsme ukázali, že jsme jedna parta, která drží při sobě. Hokej je sport pro správné kluky a rádi mezi sebou přivítáme nové mladé hráče," prohlásil sportovní manažer zubří mládeže Vladimír Kočara.

„Oslovili jsme spoustu kolemjdoucích, vyptávali jsme se, zda fandí přerovskému hokeji a rodiče dětí jsme prostřednictvím letáčků informovali, proč je právě hokej pro děti ideálním sportem. Potěšili jsme fanoušky rozdáváním vstupenek na první mistrovské utkání a hlavně jsme modrožlutou "jízdou" rozzářili naše město,“ uvedla Martina Hrušková, asistentka marketingu Zubrů.

Fotografie z pochodu městem si můžete prohlédnout v galerii


×
Odehrané v 12:00 | Jun.
Mountfield HK
HC ZUBR Přerov