Venkovní série bez ztráty bodu! Starší dorost si výhrou v Kroměříži upevnil pozici lídra

K r o m ě ř í ž – Čtyři zápasy v řadě hráli starší dorostenci na hřištích soupeřů, těžkou sérii však zvládli na výbornou. Plnohodnotné vítězství zapsali Přerované také v derby s Kroměříží, která před zápasem za Zubry zaostávala jen o tři body. Po dvou třetinách sice bylo skóre vyrovnané, pak si ale modrožlutí vypracovali rozhodující náskok a čtvrtým gólem rychle reagovali na domácí korekci. Přerov ubránil v derby spoustu oslabení a výhrou 4:2 si upevnil pozici na čele tabulky. Ve středu 15. listopadu čeká na starší dorost konečně zase domácí utkání, v boji prvního týmu s druhým bude hostit Techniku Brno.
11.kolo, neděle 12.11.2017
HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov
2:4
(0:1, 1:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 26. Kaňa (Hradil, Podešva), 51. Apolenář (Hubík, Laciga) – 11. J. Mrázek (Krul), 43. Šimanský (Nesrsta), 44. Indrák, 54. Štědrý (Mynář, Šabršula). Rozhodčí: Škach – Goňa, Poláček. Vyloučení: 2:8, navíc Šabršula (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 29:38. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4.
Křupka – Babulík, Holík, P. Mrázek, Vyoral, Uhlíř, Kytka, Kudlička, Hradil, Laciga, Kaňa, Apolenář, Pražan, Ševčík, Podešva, Hubík
Kocák – Koudela, Tischer, Kopeček, Nesrsta, Vohrabal, Vlček, Šabršula, Andrýsek – Skopal, Wolf, Gorás, Frolek, Šimanský, Komačka, Mynář, Indrák, Štědrý, J. Mrázek, Krul, Foltas