Starší dorost si připsal další tři body, doma si poradil také s Uherským Brodem

P ř e r o v - Vinou vyloučení Prostějova ze soutěže odehráli starší dorostenci Zubrů druhý ligový zápas po čtrnácti dnech. V souboji s Uherským Brodem měli velmi dobrou první třetinu, v níž si vypracovali tříbrankový náskok. Poté se skóre často měnilo v přesilovkách, které dvakrát zužitkoval také soupeř. Výhra 8:3 zajistila Zubrům další tři body do tabulky. Jejich příštím sokem bude opět doma Kroměříž.
3.kolo, sobota 23.9.2017
HC ZUBR Přerov - HC Spartak Uherský Brod
8:3
(3:0, 2:2, 3:1)
Branky a nahrávky: 6. Vlček, 11. Šimanský (Svozil, Frolek), 13. Gorás (Wolf, Skopal), 29. Nesrsta, 32. Tischer (Krul), 45. Svozil (Frolek), 44. Smejkal, 46. Kuba (Mynář) – 22. Buráň (Zalubil), 35. Vranec, 48. Kužílek (Zalubil). Rozhodčí: Held – Dočkal, Navrátil. Vyloučení: 6:7, navíc Kuba (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 88. Střely na branku: 41:18. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 5:1, 5:2, 8:2, 8:3.
Kocák (46. Bartoněk) – Koudela, Vlček, Nesrsta, Svozil, Tischer, Andrýsek, Peluha – Skopal, Wolf, Gorás – Komačka, Šimanský, Frolek – Kuba, Krul, Mynář – Foltas, Smejkal, Mrázek
Peterka – Buráň, Kužílek, Macharáček, Michalec, Pospíšil, Bouček, Flora, Fuga, Hendrych, Zalubil, Šašinka, Šmíd, Vaculík, Vranec