Odveta s Kometou se dorostu nepovedla, Zubři v Brně vyšli střelecky naprázdno

P ř e r o v – Jen necelých čtyřiadvacet hodin uběhlo od úspěšného domácího střetnutí s Kometou a oba dorostenečtí soupeři se potkali znovu, tentokrát na brněnském ledě. V odvetě se svěřencům trenérů Davida Kudělky a Aleše Verlíka nedařilo. Brňané se radovali na konci první třetiny a svůj náskok pak ve druhém dějství během tří minut dalšími dvěma trefami zvýraznili. Skóre 3:0 už se poté nikam nehnulo, Zubři totiž na bránu svého soka vyslali celkově pouze 16 střel, z nichž žádná neměla gólový efekt.
26.kolo, sobota 14.1.2023
HC Kometa Brno - HC ZUBR Přerov
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 17. Habermann (Veselský), 23. Veselský (Röss, Halačka), 26. Veselský (Habermann). Rozhodčí: Schenel – Husák, Kalina. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 122. Střely na branku: 26:16. Průběh utkání: 3:0.
Matoušek – Spanel, Antony, Jurný, Mitro, Vyhlídal, Zubíček – Habermann, Röss, Štulo, Brabenec, Veselský, Zduba, Halačka, Michal Červenka, Pavlík, Šebela, Volf
Ryšavý – Janek, Mráček, Wasserbauer, Polame, Pohanka, Škňouřil – Kurial, Macek, Šindler, Lažněvskij, Kurelović, Martiňák, Netopil, Dobřecký, Martin Červenka, Dobša, Šťastný