Mladší dorost: Zubři ve Zlíně na bodový zisk nedosáhli, znovu prohráli o jeden gól

Z l í n – Podruhé za sebou venku a znovu těsná porážka o jeden gól. Mladší dorost se ve třetím utkání nadstavbové části ELIOD Extraligy představil ve Zlíně, kde sice prohrával, ale hned po startu druhého dějství dokázal Martinem Ryšavým vyrovnat. Domácí Berani poté v úvodu třetí třetiny udělali znovu krok dopředu, na který však Přerov už odpověď nenašel, přestože měl v závěrečných pěti minutách k dispozici dlouhou přesilovku. Poslední zápas roku odehraje mladší dorost v úterý doma s Vítkovicemi.
22.kolo, sobota 16.12.2017
Berani Zlín - HC ZUBR Přerov
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Tomeček (Talafa), 43. Martinec (Prokeš, Kopčil) – 21. Ryšavý (Tarnoczy). Rozhodčí: Volf – Hubáček, Kociňák. Vyloučení: 8:8, navíc Bednařík (Zlín) 10 minut osobní trest, Riedl (Zlín) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 41:19. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Šarman – Čapka, Šindelek, Talafa, Mikulík, Riedl, Prokeš, Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Tomeček, Lavička, Hrazdira, Martinec, Bachánek, Macík
Postava – Kaprál, Raška, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ryšavý, Petr, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý