Mladší dorost s vedoucím Hradcem nezvládl závěr a poprvé doma v nadstavbě padl

P ř e r o v – Ve třech domácích zápasech nadstavby byli mladší dorostenci úspěšní, ale čtvrtou výhru se jim přidat nepodařilo. Jejich vítěznou sérii v MEO Aréně utnul hradecký Mountfield, lídr tabulky. Ten se hned na začátku ujal vedení, ale ve druhé třetině byli o gól vpředu Zubři. Z dalších šancí se však Přerov neprosadil a místo toho smolně v závěru druhé části inkasoval. Třetí část ovládli Východočeši a odvezli si tak z Hané všechny tři body.
25.kolo, sobota 13.1.2018
HC ZUBR Přerov - Mountfield HK
2:5
(1:1, 1:1, 0:3)
Branky a nahrávky: 16. Ryšavý (Raška, Tarnoczy), 30. Svozil (Ministr) – 2. Šedivý (Hynek, Moravec), 39. Moravec (Naar), 45. Budina (Šlaicher), 49. Šedivý (Šlaicher), 60. Boštík (Souček, Šlaicher). Rozhodčí: Held – Čelechovský, Sedlák. Vyloučení: 5:8, navíc Šedivý (Mountfield HK) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 97. Střely na branku: 32:28. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:5.
Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč, Štíbr, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Hlávka, Petr, Juřička, Kleniar, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý
Tichý – Pelda, Králík, Boukal, Havlíček, Naar, Drbal, Pinkas, Moravec, Pavlata, Souček, Budina, Beneš, Šlaicher, Šedivý, Hynek, Boštík