Junioři po velkém boji porazili doma Rožnov

P ř e r o v - Třebaže poslední Rožnov pod Radhoštěm doposud nevyhrál jediný zápas, měli s ním Zubři nečekaně hodně starostí. Měli sice po celé první dvě třetiny více ze hry, vytvářeli si hodně vyložených šancí a to dokonce i v oslabení, ale Valaši dlouho odolávali. Teprve v polovině utkání prolomil střeleckou smůlu z prostoru mezi kruhy Gazda a o 4 minuty později tečoval ve skrumáži do sítě puk Vaněk, který dnes dosáhl hattricku. Soupeři se podařilo krátce poté snížit, ale Zubry uklidnil Vaňkův gól do šatny. Ve 3.třetině se hosté ještě snažili bojovat a hra byla dlouho vyrovnaná. Valachům přinesla snaha vyrovnání v 49.minutě, pak už ale patřil led Zubrům a zaslouženě strhli vítězství na svou stranu díky gólům Maršálka od modré čáry a Vaňka, který prokličkoval útočným pásmem až před branku.
15.kolo, neděle 6.11.2011
HC ZUBR Přerov - HC Černí Vlci
5:3
(0:0, 3:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 31. Gazda (Malinek), 35. Vaněk (Tomeček, Šťastný), 40. Vaněk (Kocan), 54. Maršálek (Gazda), 55. Vaněk (Vávra) - 37. Ižacký (Švrček, Slovák), 47. Skopal (Slovák), 49. Slovák (Ižacký, Skopal) Rozhodčí: Dědek - Kika, Matěj. Vyloučení: 10:8, navíc Martyčák (Rožnov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1,3:1, 3:3, 5:3.
Vrzala - Vávra, Sklenář, Maršálek, Málek, Malinek, Vaněk, Klimecký, Řezáč, Kostiha, Hlídek, Kvapil, Šťstný, Gazda, Javora, Kocan, Kebza, Bosák, Vodák, Tomeček, Chovanec
Dohnálek - Mizera, Švrček, Macháček, Černobila, Paťava, Raszyk, Babiš, Martyčák, Slovák, Bukovjan, Suchánek, Skopal, Hajda, Křenek, Krátký, Ižacký, Fryšara