Junioři zvítězili v Rožnově 9:0, duel se kvůli inzultaci sudího nedohrál

R o ž n o v  – Přerovští junioři se poprvé v letošní soutěži radují z plného zisku bodů, když v Rožnově zvítězili vysokým skóre 9:0. Utkání čtvrtého kola ale velmi výrazně pokazila nepřiměřená hra a obrovská nedisciplinovanost domácího Rožnova, který mnohokrát spílal rozhodčím a v zápase inkasoval neuvěřitelných 153 trestných minut. Diváci se nakonec ani nedočkali závěrečné sirény. V čase 50:39, po devátém přerovském gólu, totiž domácí útočník Kitzberger hrubým seknutím holí inzultoval hlavního rozhodčího Aleše Langera, který se okamžitě rozhodl zápas ukončit. Zubři si už v první třetině vypracovali vedení o tři góly, které postupně navyšovali. Zejména ve třetí části, kdy čtyřikrát využili přesilovou hru.
4.kolo, neděle 25.9.2011
HC Černí Vlci - HC ZUBR Přerov
0:9
(0:3, 0:2, 0:4)
Utkání bylo v čase 50:39 předčasně ukončeno pro inzultaci hlavního rozhodčího Aleše Langera domácím hráčem.
Branky a nahrávky: 1. Vaněk (Kocan), 12. Malínek (Drábek, Vávra), 19. Malínek (Gazda), 21. Kebza (Šťastný), 39. Loupal (Sklenář, Kocan), 44. Klimecký (Tomeček), 45. Loupal (Kocan), 47. Kocan (Sklenář), 51. Vaněk (Kocan). Rozhodčí: Langer – Adamec, Poruba. Vyloučení: 14:1, navíc Slovák (Rožnov) trest ve hře, Vyvijal (Rožnov) trest ve hře, Kitzberger (Rožnov) trest ve hře, Bukovjan (Rožnov) 10 minut osobní trest + do konce utkání, Fryšara (Rožnov) 10 minut osobní trest, Dohnálek (Rožnov) 10 minut osobní trest, Surovčík (Rožnov) 10 minut osobní trest Využití: 0:6. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 20:53. Průběh utkání: 0:9.
Dohnálek - Fryšara, Skopal, Surovčík, Slovák, Černobila, Paťava, Mynarčík, Babiš, Bukovjan, Vyvijal, Koryčanský, Kitzberger, Mikuda, Zich, Suchánek, Hejda, Křenek
Vrzala - Sklenář, Hlídek, Bosák, Adámek, Drábek, Vávra, Kostiha, Tomeček - Vaněk, Kocan, Loupal - Kebza, Javora, Šťastný - Chovanec, Gazda, Malínek - Vodák, Řezáč, Klimecký