Junioři se s Hodonínem dlouho trápili, nakonec ale Drtiče porazili

P ř e r o v - Junioři HC ZUBR Přerov ukrajují ze své soutěže jeden zápas za druhým. Dnes na domácím ledě hostili poslední Hodonín a chtěli prodloužit sérii dobrých výsledků. To se Zubrům nakonec podařilo, avšak na výhru se hodně nadřeli. Přerovští útočníci se dlouho trápili s výborně chytajícím brankářem Šurým, který přišel o čisté konto až v poslední vteřině druhé třetiny. Vyrovnávací gól Zubry hodně povzbudil a jejich snažení otočit skóre přineslo úspěch čtyři minuty před koncem. Přerov dvakrát během krátké chvíle využil chyby v obraně soupeře a zasadil Drtičům rozhodující údery. Domácí tým v utkání hodně podržel gólman Vrzala, který Hodonínu lapil několik výborných gólových šancí. Po výhře 3:1 tak junioři prodloužili sérii zápasů bez porážky už na sedm.
17.kolo, neděle 31.10.2010
HC ZUBR Přerov - SHK iClinic Hodonín
3:1
(0:1, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 40. Vaněk (Kocan), 56. Vaněk (Kocan), 56. Chovanec (Blaheta) - 5. Miklík. Rozhodčí: Přikryl - Bryška, Novák. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
Vrzala - Hlídek, Schaffer, Bosák, Maršálek, Bachánek, Navrátil, Vávra - Hradil, Klimecký, Dočkal - Loupal, Kocan, Vaněk - Chovanec, Blaheta, Maša - Stoklásek, Vodák
Šurý - Lenkovič, Kulyk, Směřička, Koubek, Mokráň, Miklík, Nekoranec, Juránek, Běloch, Bilický, Konečný, Pekar, Zháňal, Novotný, Navrátil, Smetana