Junioři: Předehrávku se Šumperkem Zubři doma těsně prohráli

P ř e r o v – Ani na čtvrtý pokus nedokázali junioři HC ZUBR Přerov v letošní sezóně se Šumperkem bodovat. Předehrávku osmého kola finálové části na domácím ledě ale začali dobře a po gólu Holíka šli v závěru šesté minuty do vedení. Stav 1:0 však vydržel pouhých dvanáct vteřin, než hosté z velmi rychlého protiútoku nečekaně udeřili. Ještě v první třetině měli Zubři možnost dobré přesilovky pět na tři, tu ale nedokázali využít. Ve druhé třetině se naopak mladým Drakům podařilo stav zápasu otočit a do třetí periody tak vstupovali s jednobrankovým vedením. O to sice po přesné trefě Málka přišli, ale poslední slovo měli nakonec přece jen hosté, kteří osm minut před třetí sirénou pečetili výsledek na konečných 2:3.
34.kolo, středa 3.2.2010
HC ZUBR Přerov - DRACI PARS Šumperk
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Holík (Šteiner), 47. Málek (Blaheta) - 7. Prokopec (Sóos), 33. Malý, 52. Doleček (Hlavsa). Rozhodčí: Dědek - Novotná, Dohnal. Vyloučení: 2:9, navíc Sóos (Šumperk) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.
Okáč - Hoferek, Kreisel, Brázda, Bosák, Schaffer, Vávra, Ryšánek, Molnár - Hradil, Kocan, Dočkal - Holík, Šteiner, Šrámek - Klimecký, Vodák, Loupal - Žůrek, Blaheta, Málek
Misiorz - Fryč, Drtil, Slovák, Peška, Dokoupil, Šrámek, Hlavsa, Svoboda, Stejskal, Trtík, Doleček, Vejchoda, Malý, Cink, Prokopec, Sóos