Junioři: Z Frýdku Místku si tým Zubrů přivezl bod za remízu 2:2

F r ý d e k   M í s t e k – Junioři HC ZUBR Přerov mají tento víkend ve svém programu finálové skupiny dvě utkání venku. To první odehráli Zubři ve Frýdku Místku, se kterým měli v tabulce shodný počet bodů. A vyrovnaná bilance obou týmů se potvrdila také v samotném utkání. Domácí vstoupili do zápasu dobře a už na konci 4. minuty se jim podařilo otevřít skóre. Po chvilce však dokázal Přerov zásluhou Práška srovnat stav zápasu a následně díky Žůrkově trefě šli Zubři dokonce do vedení. To si přerovští junioři udržovali až do poloviny zápasu, kdy domácí vyrovnali na 2:2. V dalším průběhu střetnutí na obou stranách už při šancích vítězili vždy brankáři a obě mužstva si tak po remíze připsala do tabulky po jednom bodu.
29.kolo, pátek 15.1.2010
HC Frýdek-Místek - HC ZUBR Přerov
2:2
(1:2, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 4. Kopáč (Ledvoň, Kocurek), 32. Ledvoň (Kopáč) - 10. Prášek (Málek), 16. Žůrek (Chovanec, J. Ferenc). Rozhodčí: Libiger - Marek, Měkýš. Vyloučení: 7:6 navíc Kocurek (Frýdek Místek) trest do konce utkání, Kimla (Frýdek Místek) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2.
Polonyi - Martinčík, Štochl, Kocurek, R. Částečka, Slípek, Ledvoň, Kalamár, Langer, Krč, Dubčák, Matzke, Kopáč, J. Částečka, Patrňák, Kimla, Ševčík, Přívara
Sovják - Hoferek, Kreisel, Molnár, Bosák, Dočkal, Šrámek, Chovanec, Kocan, M. Ferenc, Žůrek, Málek, Holík, Ryšánek, J. Ferenc, Nedbal, Blaheta, Prášek, Hradil, Schaffer, Konečný