Dorost proti Jihlavě doháněl, ale ztrátu z první části nedohnal. Dukle tak doma podlehl

P ř e r o v – Dorostenečtí hokejisté Přerova nestačili v odvetném zápase nadstavbové části extraligy na Jihlavu 2:4. Zubři na vlastním ledě nabrali v první třetině tříbrankové manko, postupně se trefili Katolický, Nosek a Kytka. MEO sice díky přesilovkovým gólům Janka a Dobřeckého snížilo na nejtěsnější možný rozdíl, šance na vyrovnání ve druhém a třetím dějství ale proměnit nedokázalo. Deset minut před koncem naopak počtvrté inkasovalo z hole Fialy.
27.kolo, čtvrtek 19.1.2023
HC ZUBR Přerov - HC Dukla Jihlava
2:4
(1:3, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 20. Janek (Polame, Šťastný), 27. Dobřecký (Šťastný, Polame) – 2. Katolický (V. Macek, Váňa), 11. Nosek (Tomica, Kytka), 15. Kytka (Váňa, Nosek), 50. Fiala (Katolický). Rozhodčí: Hranoš – Bartek, Voznička. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 135. Střely na branku: 25:27. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4.
Šejba (15. Ryšavý) – Polame, Wasserbauer, Janek, Pohanka, Udovenko, Škňouřil, Mráček – Šindler, Kurial, Červenka, Lažněvskij, Netopil, Martiňák, Šťastný, Dobřecký, T. Macek, Dobša
Štěbeták (55. Novák, 55. Štěbeták) – Tomica, Löffler, Podroužek, Vildomec, Zmrhal, Ošmera – Nosek, Fink, Fiala, Kytka, V. Macek, Koníř, Duka, Katolický, Váňa, Chvátal