Junioři tentokrát venku neuspěli, od Havlíčkova Brodu dostali šestigólový příděl

H a v l í č k ů v   B r o d – Juniorští Zubři o tomto víkendu žádné body do tabulky nezapsali. V pátek na domácím ledě kvůli potížím s rolbou a ledem hráli proti Chrudimi jen dvacet minut, v nedělním duelu 30. kola v havlíčkobrodské Kotlině pak padli jednoznačně 1:6. Ráz zápasu určila první třetina a vstup do druhého dějství, kdy soupeř vedl už o čtyři góly. Zubři se nakonec prosadili pouze jednou Michalem Šilhavým, zatímco Havlíčkův Brod celkově šestkrát. Jeho vítězství dirigoval útočník Ilarion Kuprijanov (3+3), který se podílel na všech trefách.
30.kolo, neděle 22.1.2023
BK Havlíčkův Brod - HC ZUBR Přerov
6:1
(3:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 10. Kuprijanov (Besmák, Kuchta), 15. Hrdlička (Kuprijanov), 16. Kuprijanov (Přidal, Coufal), 21. Hrdlička (Kuprijanov), 49. Kuprijanov (Dymák), 56. Hrdlička (Kuprijanov) – 53. Šilhavý (Halík, Holík). Rozhodčí: Kohoutek – Hrabal, Smetková. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 155. Střely na branku: 32:22. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1.
Sigmund – Kuchta, Vaněček, Besmák, Topol, Kutlvašr, Jeletz – Krejčí, Janko, Coufal, Pilař, Holenda, Dymák, Koubek, Bulík, Niederhafner, Hrdlička, Kuprijanov, Přidal
Žurek (21. Vojtek) – Billa, Harásek, Koblížek, Pekr, Veselý, Holík, Brázda – Kolařík, Svoboda, Buršík, Halík, Lysoněk, Šilhavý, Hyža, Štíbr, Švejda, Mašek, Hanák