Dorost na domácím ledě zdolal Techniku, ta si však z Přerova odvezla jeden bod

P ř e r o v - Po venkovní sérii a vůbec poprvé v roce 2019 se dorost Zubrů představil na domácím ledě. V osmém kole nadstavbové části byla jeho soupeřem brněnská Technika. Přerov výborně zvládl úvod, ve kterém soka téměř k ničemu nepustil a převahu v první třetině vyjádřil góly. Poté však Zubři polevili a místo dalších branek se trefili hosté. Brankáře Tomáše Suchánka ovšem hráči Techniky překonali jen jednou. Ve třetí tercii se znovu prosadili modrožlutí, kteří dovedli zápas k vítězství 6:1. Ke třem bodům ale Zubři čtvrtý nepřidali. Ten se stal kořistí Brna díky hezké akci v prodloužení.
26.kolo, čtvrtek 17.1.2019
HC ZUBR Přerov - Technika Hockey Brno
6:1
(4:0, 0:1, 2:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Hlávka (Halík, Juřička), 12. Halík (Kuchta, Buršík), 13. Hlávka (Juřička, Halík), 15. Jobánek (Štíbr), 45. Brázda (Hradil), 49. Kuncek (Hradil, Brázda) – 30. Plevka, 63. Přidal (Groch). Rozhodčí: Šudoma – Novák, Kociňák. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 108. Střely na branku: 50:39. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 6:1.
Suchánek – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Kuchta, Buršík, Juřička, Jobánek
Bílek (13. Nešpůrek) – Růžička, Krejčí, Groch, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Mareček, Líska, Přidal, Filípek, Plevka, Frýza, Maštalíř, Hrnčíř, Fornál, Závadský, Harásek