Další bodový zisk byl blízko, mladší dorost ale nakonec s Vítkovicemi doma neuspěl

P ř e r o v - ELIOD Extraligu mladšího dorostu na téměř dva týdny zbrzdí reprezentační přestávka, ještě před ní si to však tým Zubrů na domácím kolbišti rozdal s Vítkovicemi. Po vynikajícím výkonu z Hradce ovšem tentokrát na bodový zisk nedosáhl, ačkoliv k němu měl blízko. Přerované se díky dalším dvěma trefám útočníka Jana Fencla dokázali vymanit z dvougólové ztráty, závěr ale vyšel lépe Ostravanům. Ti strhli znovu vedení na svoji stranu a výhru zpečetili v poslední minutě gólem do prázdné brány.
31.kolo, sobota 10.2.2018
HC ZUBR Přerov - HC Vítkovice Ridera
2:4
(1:2, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 19. Fencl (Petr), 39. Fencl (Gréč, Raška) – 14. Gebauer (Kocián, Rajčan), 16. Gebauer (Bystroň, Plánka), 56. Ivan (Krška), 60. Ivan (Plánka). Rozhodčí: Held – Doleček, Sedlák. Vyloučení: 2:6, navíc Kleniar (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 88. Střely na branku: 25:34. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:4.
Suchánek – Raška, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč, Štíbr, Kolařík, Ministr, Fencl, Petr, Kleniar, Hanák, Tarnoczy, Jobánek, Šilhavý
Bartošák – Navrátil, Kocián, Veřmiřovský, Bystroň, Plánka, Kočí, Tvrdý, Gebauer, Kotásek, Ivan, Krejsa, Krška, Přibyl, Rajčan, Brada