Mladší dorost po třech výhrách neuspěl, v boji se Šumperkem prohrál o dva góly

Š t e r n b e r k – Mladší dorost bojuje o elitní čtyřku, která se posune do vyšší nadstavbové části ELIOD Extraligy a již také bude mít zajištěnu účast v play-off. Další velký krok k této jistotě mohli Zubři učinit v zápasu se Šumperkem, ale v jeho šternberském azylu se jim na body dosáhnout nepodařilo. Přerovu vůbec nevyšla první tercie, po které prohrával o tři góly. Pak se sice tým Zubrů k soupeři velice rychle přiblížil, ale vyrovnání se i přes řadu šancí a dvě trestná střílení nedočkal. Naopak Šumperk čtvrtým gólem zpečetil bodový zisk na své konto.
12.kolo, sobota 28.10.2017
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
4:2
(3:0, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Fibigr (Křivohlávek, Kučera), 5. Křivohlávek (Mácha), 15. Kučera (Zembol), 50. Mácha (Přecechtěl, Polách) – 21. Ministr (Svozil, Tarnoczy), 21. Ryšavý (Tarnoczy, Svozil). Rozhodčí: Kubíček – Dopitová, Loun. Vyloučení: 7:9, navíc Polách (Šumperk) 10 minut osobní trest – Gréč (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 68. Střely na branku: 29:43. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.
Borovička – Přecechtěl, Blaháček, Petr Kubíček I, Petr Kubíček II, Plhal, Křivohlávek, Cekr, Holub, Minařík, Kučera, Mácha, Fibigr, Zembol, Polách
Suchánek (15. Postava) – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč, Kolařík, Ministr, Ryšavý, Petr, Kleniar, Kuncek, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý