Mladší dorostenci potřetí v řadě neuspěli, na ledě Vítkovic vyšli střelecky naprázdno

O s t r a v a – Úvodní tři vítězství vystřídal stejný počet porážek. Mladší dorost se v šestém kole ELIOD Extraligy představil na ledě Vítkovic, kde bohužel vyšel naprázdno nejen bodově, ale i střelecky. Zubři sice nepovolili soupeři jít do výraznějšího vedení, jenže recept na překonání brankáře Malíka nenašli. Ostravané vedli po první třetině o dva góly a třetím zpečetili výhru v poslední minutě.
6.kolo, neděle 25.9.2016
HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov
3:0
(2:0, 0:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Vojtovič (Kylnár), 15. Lewandowski (Kylnár), 60. Vojtovič (Kylnár, Lewandowski). Rozhodčí: Šutara – Ševčík, Novák. Vyloučení: 5:4, navíc Brada (Vítkovice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 31:26. Průběh utkání: 3:0.
Malík – Kočí, Smolka, Zapletal, Lukáš Raška I, Plánka, Smička, Vojtovič, Tvrdý, Kylnár, Lewandowski, Zajíc, Brada, Plánka, Pastor, Ivan, Vjačka
Rachůnek – Šabršula, Lukáš Raška II, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman – Ministr, Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Dvořáček, Šánek, Chytil, Štědrý