Starší dorost porážku Kolínu neoplatil, soupeři podlehl také na domácím ledě

P ř e r o v – Finálová část ligy staršího dorostu uzavřela svou první půli. Na jejím konci tým Zubrů doma vyzval silný Kolín, kterému chtěl vrátit nedávnou porážku a zůstat v dobré pozici pro další zápasy. Středočeši v první třetině proměnili jednu ze svých šancí, zatímco Přerovanům se soupeřova gólmana dlouho nedařilo překonat. Nula zůstala i po dobré přesilovce ve třetí tercii, po níž Kolín zasadil Zubrům rychlé údery. Na konci už pak domácí dočkali alespoň čestného gólu z hole Pláška, jenž zkorigoval stav na 1:4.
28.kolo, neděle 31.1.2016
HC ZUBR Přerov - SC Marimex Kolín
1:4
(0:1, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 57. Plášek – 14. Jelínek (Martínek), 50. Pešek (Pilný), 50. Jelínek (Zdeněk), 54. Šurych (Grauer, Netušil). Rozhodčí: Čaja – Navrátil, Řezáč. Vyloučení: 1:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 18:19. Průběh utkání: 0:4, 1:4.
Kocák – Rusňák, Gábriel, Spálovský, Skříček, Klapal, Mlčák, Krul – Petráš, Matuška, Šťastný, Nevřela, Galetka, Kadlic, Plášek, Zdráhal, Krejčiřík, Horký, Palacký, Krátký
Březina – Sladký, Zdeněk, Mirochnikov, Labuta, Nutil, Kuběna, Grauer – Jelínek, Martínek, Kadlec, Netušil, Pilný, Pešek, Král, Šurych, Kronus, Zheliznyak, Růžička