Starší dorost pokračuje ve finálovce bez ztráty, tým Zubrů doma zničil Třebíč

P ř e r o v – V posledním duelu kalendářního roku 2015 se tým staršího dorostu střetl na domácím kolbišti s Třebíčí a potvrdil svou suverenitu. Soupeř z Vysočiny sice v úvodu mače našel poměrně rychlou odpověď na trefu Zubrů z trestného střílení, ale v dalším průběhu se už do skóre začala projevovat výrazná převaha domácích borců. Ti se během tercie druhé prosadili třikrát a v závěrečné třetině zaznamenali ještě o jeden gól více, zatímco Horáci stav jen lehce korigovali. Přerov tak pokračuje k cíli, jeho vítězná série se natáhla už na čtrnáct zápasů!
22.kolo, neděle 13.12.2015
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
8:2
(1:1, 3:0, 4:1)
Branky a nahrávky: 4. Horký (z trestného střílení), 22. Nevřela (Skříček), 33. Galetka (Nevřela, Horký), 36. Horký (Spálovský), 41. Plášek (Šťastný, Krejčiřík), 51. Šťastný (Horký), 58. Šťastný (Krejčiřík), 59. Nevřela (Bednařík) – 7. Michálek, 46. Michálek (Erat). Rozhodčí: Dočkal – Sedlák, Vodák. Vyloučení: 7:5, navíc Bednář (Třebíč) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 74. Střely na branku: 40:18. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 5:1, 5:2, 8:2.
Huf – Rusňák, Spálovský, Skříček, Bednařík, Gábriel, Klapal, Mlčák – Krejčiřík, Šťastný, Plášek, Galetka, Nevřela, Horký, Šico, Matuška, Palacký, Zdráhal, Krul, Petráš
K. Trnka – Erat, Svoboda, Havelka, Sýkora, Pacalová, P. Trnka, Michálek, Bednář, Dvořák, Nejedlý, Lupač, Pacal, Pavelka, Průša, Strnad