Mladší dorost ve své domácí sérii nestačil i na Zlín, soupeři podlehl o pět gólů

P ř e r o v – Ani napodruhé při své domácí sérii mladší dorost neuspěl a v sobotním utkání se Zlínem, které bylo posledním před reprezentační přestávkou, vysoko prohrál. Berani byli od úvodních minut aktivnějším týmem a svou velkou převahu vyjádřili gólově. Zubři pak sice na konci první části snížili z přesilovky, ale další branky už nezapsali. To naopak Zlínští se v prostředním dějství prosadili čtyřikrát, z toho tři trefy byly přesilovkové. Třetí perioda už se víceméně dohrávala jen z povinnosti a na stavu 1:6 nic nezměnila.
32.kolo, sobota 6.2.2016
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín
1:6
(1:2, 0:4, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Dobša (Indrák) – 13. Dřímal (Janošek), 17. Hamrlík (Fajkus), 29. Dřímal (Světlík), 32. Dobiáš (Pröschl, Janošek), 36. Fajkus (Hamrlík, Suhrada), 38. Dobiáš (Sedláček). Rozhodčí: Cik – Dopitová, Loun. Vyloučení: 8:6. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:6.
Rachůnek – Vohrabal, Tischer, Borot, Kleiner, Viktorin, Mlčák, Pěnčík – Krupa, Krátký, Dobša, Šimanský, Mohapl, Indrák, Barveníček, Kadlic, Šafránek, Govoruško
Kořének – Janošek, Hamrlík, Jaroněk, Prokeš, Leška, Suhrada, Luža, Mynář, Pröschl, Světlík, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus