Starší dorost: Derby v Prostějově rozhodl až závěr, Zubři ukořistili všechny body

P r o s t ě j o v – Starší dorost v pátek doma vydřel vítězství nad Drtiči a k důležitým bodům toužil přidat další v nedělním derby. Boj s Jestřáby se po dvě třetiny nevyvíjel pro Přerovany dobře, protože dravci třikrát vedli. Až v závěrečném dějství se podařilo Zubrům skóre otočit ve svůj prospěch a dvě minuty před koncem poté odpověděli na prostějovské vyrovnání. Letošní rok tak starší dorost uzavřel vítězstvím nad rivalem 5:4. K dalšímu duelu zamíří do Třebíče, hrát se bude v neděli 4. ledna.
22.kolo, neděle 14.12.2014
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
4:5
(2:1, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 1. Skácel (Navrátil), 16. Vystavěl (Chujac), 36. Nevřela (Vystavěl), 52. Lauryn – 10. Blahunek (Pochyla), 27. Kenša, 46. Pochyla (Šťastný), 48. Kolařík (Kenša), 58. Kolařík (Kubíček, Hradila). Rozhodčí: Cik – Loun, Novotný. Vyloučení: 4:5, navíc Vystavěl (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 74. Střely na branku: 17:23. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:5.
Zapletal – Štěrba, Ondrýsek, Navrátil, Chujac, Žilka, Pavel, Lauryn, Skácel, Ondroušek, Vystavěl, Nevřela, Kutiš, Foltas, Vytásek, Říha
Schneider (52. Kašpárek) – Matuška, Rusňák, Heralt, Solař, Kenša, Klapal, Horký, Blahunek, Zdráhal, Skříček, Pochyla, Válek, Hradila, Kubíček, Kolařík, Šťastný