Výborný vstup do zápasu přinesl staršímu dorostu vítězství, Třebíč dostala sedmičku

P ř e r o v – Reprezentační přestávka sice mládežnické soutěže na dva týdny zastavila, starší dorost ovšem pauzu vyplnil dohrávkou 5. kola finálové skupiny s Třebíčí. Ta navíc zahájila sérii čtyř domácích duelů v řadě. Zubři do bitvy s lídrem tabulky šli po čtyřech porážkách, ale měli doslova famózní nástup, kdy soupeře srazili rychlými góly. První třetina nakonec o osudu klání rozhodla a přerovský tým svého soka zdolal hladce 7:2. Hattrick zaznamenal útočník Ivo Blahunek.
23.kolo, pátek 7.2.2014
HC ZUBR Přerov - SK Horácká Slavia Třebíč
7:2
(4:1, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 1. Tomaník (Müller), 1. Blahunek (Smolka, Kubíček), 11. Blahunek (Šťastný, Kubíček), 17. Šťastný (Sirota, Kubíček), 34. Müller (Novák T., Tomaník), 44. Blahunek (Šťastný), 60. Vlach (Peterka, Novák T.) – 16. Novák M. (Pokorný), 60. Maštera. Rozhodčí: Kika – Dopitová, Novotný. Vyloučení: 2:4, navíc Novák T. (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 75. Střely na branku: 27:35. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1, 7:2.
Kašpárek – Novák T., Smolka, Sirota, Metelka, Daniš, Žůrek, Válek, Sedlák – Tomaník, Müller, Heralt – Blahunek, Kubíček, Šťastný – Peterka, Solař, Jančařík - Vlach, Pochyla
Svoboda (41. Nováček) – Hort, Hodek, Oburka, Kabelka, Wasserbauer, Šimka, Dobeš, Maštera, Kajnar, Tůma, Ferda, Matov, Urban, Dobeš, Novák, Pokorný, Valík