Starší dorost: Bojovná třetí třetina v Pardubicích nestačila

P a r d u b i c e – Ani ve druhém utkání starší dorostenci venku nedosáhli na body, přestože k nim měli tentokrát o dost blíže, než v Hradci Králové. V sobotu se Zubři představili v Pardubicích, kde také nezachytili začátek zápasu. Po deseti minutách měli domácí třígólový náskok i převahu. Od druhé části už se ale obraz hry začal měnit, jenže Přerov nedokázal zužitkovat pětiminutovou přesilovku. Střeleckou smůlu prolomil až ve třetí části, kdy byli Zubři velmi bojovní, ale dva góly už přinesly pouze snížení na konečných 3:2. Závěrečná hra bez brankáře v přesilovce šesti proti čtyřem skončila bohužel bez úspěchu.
30.kolo, sobota 12.1.2013
HC Dynamo Pardubice - HC ZUBR Přerov
3:2
(3:0, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Hlaváček (Chvojka), 8. Chvojka (Hlaváček), 10. Chvojka (Hlaváček) - 41. Rybka, 55. Červínek (Nohál). Rozhodčí: Veselý - Machač, Zeman. Vyloučení: 5:5, navíc Hlaváček (Pardubice) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 23:37. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
Stibůrek - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Kysela, Kuťák, Hlaváček, Bohuněk, Velínský, Špaček, Franc, Havrda, Horyna, Petric, Kracík
Grigárek - Slavík, Hurta, Červínek, Duda, Maršálek, Kundrátek - Václavíček, Karola, Gremlica - Nohál, Rybka, Kubal - Pecha, Němec, Müller - Siegel