Mladší dorost: Zubři v oslabené sestavě neuspěli, Mladá Boleslav jim vrátila porážku

M l .   B o l e s l a v – Zápasem v Mladé Boleslavi završil mladší dorost první polovinu nadstavbové části ELIOD Extraligy. Zatímco doma byli Zubři s tímto soupeřem úspěšní, venku nikoliv. Ve značně prořídlé sestavě ale Přerov dlouho držel nadějný stav. Od poloviny střetnutí mu však šance na srovnání kazila častá vyloučení. Středočeši sice žádné nepotrestali, ale přesto svůj náskok zanedlouho zvýšili. Hanáci se gólem útočníka Patrika Tarnoczyho prosadili až pět minut před koncem, jenže dramatický závěr se nekonal. Závěr patřil Boleslavi, která dvěma slepenými trefami stanovila výsledek na 4:1.
28.kolo, čtvrtek 25.1.2018
BK Mladá Boleslav - HC ZUBR Přerov
4:1
(1:0, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 11. Zajíček (Simon), 44. Holoubek (Zajíček, Kapal), 57. Simon (Zajíček, Rajgl), 58. Simon (Zajíček) – 55. Tarnoczy (Raška, Chytil). Rozhodčí: Folk – Gabriel, Zmeškal. Vyloučení: 1:5, navíc Kolařík (Přerov) 10 minut osobní trest, Gréč (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 61. Střely na branku: 51:28. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1.
Krinwald – Kredba, Přenosil, Křepelka, Rajgl, Holoubek – Mazancová, Závora, Zajíček, Sluka, Bartoň, Plíšek, Hašlar, Dlask, Kapal, Šíma, Simon
Suchánek – Koblížek, Raška, Zábranský, Gréč – Juřička, Kolařík, Hlávka, Martinec, Kleniar, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Šilhavý