Dvě trefy z přesilovek rozhodly, mladší dorost si doma poradil s Mladou Boleslaví

P ř e r o v – Poprvé v novém roce se mladší dorostenci pustili do bojů o další body. Jejich čtvrtým sokem v nadstavbové části ELIOD Extraligy byla Mladá Boleslav. Zubři v první tercii využili jednu z přesilovek a dlouho drželi těsné vedení. Těsně po půli sice Středočeši vyrovnali, avšak více už jim výborně chystající brankář Postava nepovolil. V dramatickém finiši Přerov těžil z pětiminutové přesilovky a náskok 2:1 už pak dokázal udržet až do konce. I přes několik absencí v sestavě tak bojovní Zubři vyválčili tři body.
23.kolo, sobota 6.1.2018
HC ZUBR Přerov - BK Mladá Boleslav
2:1
(1:0, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Kleniar (Tarnoczy, Zábranský), 55. Chytil (Kleniar, Zábranský) – 34. Zajíček (Holoubek). Rozhodčí: Slavka – Maloušek, Maťašovský. Vyloučení: 7:6, navíc Ďurač (Mladá Boleslav) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 29:38. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Postava – Zábranský, Holík, Zeman, Gréč, Štíbr, Kolařík, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý
Krinwald – Kredba, Sommer, Přenosil, Žabka, Rajgl, Holoubek, Závora, Zajíček, Bartoň, Plíšek, Kredl, Hašlar, Dlask, Kapal, Ďurač, Haas, Šíma, Simon