Starší dorost ani v Hodoníně nezaváhal, sérii výher protáhl už na sedm zápasů

H o d o n í n – Předposlední zápas základní části Regionální ligy odehrál starší dorost v Hodoníně. Klání s Drtiči sice začal Přerov aktivně, ale dvakrát inkasoval a musel dohánět ztrátu. Vyrovnat ovšem Zubři zvládli rychle a navíc i otočili skóre. Ve druhé tercii měli spoustu šancí, ty však zůstaly nevyužity. Hned několikrát modrožlutým pokazila radost nastřelená tyčka. Další góly přidali Hanáci až v periodě třetí a z Hodonína si odvezli výhru 5:2. Poslední duel základní části odehrají v pátek doma s Boskovicemi.
13.kolo, neděle 19.11.2017
SHK iClinic Hodonín - HC ZUBR Přerov
2:5
(2:3, 0:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Sedláček, 10. Veselský – 5. Komačka (Tischer, Šimanský), 14. Ryšavý (Wolf), 14. Šimanský (Tischer, Komačka), 42. Mynář (Ministr), 55. Kuba (Nesrsta, Ministr). Rozhodčí: Čuňočka – Kučera, Kráľ. Vyloučení: 5:3, navíc Ryšavý (Přerov) 5 minut + do konce utkání, Nesrsta (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 20:33. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:5.
Švirga – Figura, Charvát, Michlovský, Šenk, Veselský, Kuběna, Kotásek, Svoboda, T. Pospíšil, L. Pospíšil, Běhal, Horňák, Daví, Smetková, Sedláček, Holeš, Hanáček
Bartoněk – Koudela, Tischer, Kopeček, Nesrsta, Vohrabal, Vlček, Šabršula, Andrýsek – Ryšavý, Wolf, Gorás, Frolek, Šimanský, Komačka, Kuba, Ministr, Mynář, Mrázek, Smejkal, Foltas