Mladší dorost doma stále neztratil ani bod, se Vsetínem si poradil i podruhé

P ř e r o v – V extralize mladšího dorostu odstartovala druhá půle základní části, Zubři tak znovu zkřížili hole se Vsetínem, ale tentokrát doma. Zatímco na Lapači si Přerované došli pro všechny tři body téměř hladce, v MEO Aréně to tak jasné nebylo. Modrožlutí sice měli neustále více ze hry, spousta šancí však postrádala gólový efekt. Zubři soupeře zlomili až ve třetí třetině a za výhru 4:1 ukořistili další tři body.
10.kolo, sobota 21.10.2017
HC ZUBR Přerov - VHK ROBE Vsetín
4:1
(2:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 6. Kolařík (Holík), 18. Ryšavý (Svozil, Ministr), 46. Tarnoczy (Raška), 57. Kleniar (Svozil) – 15. Turek. Rozhodčí: Slavka – Hubáček, Sedlák. Vyloučení: 5:3. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 80. Střely na branku: 53:15. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
Suchánek – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Jobánek
Málek – Houser, Kunst, Sviták, Sovjáková, Navrátil – Bednařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Ševčík, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová