Mladší dorost je stále stoprocentní! O výhře nad Šumperkem rozhodl v první třetině

P ř e r o v – Mladší dorostenci hráli první dva zápasy venku, třetí kolo ELIOD Extraligy už ovšem bylo ve znamení domácího souboje. Do utkání se Šumperkem vkročili Zubři velmi dobře, rychle se ujali vedení a poté těžili z přesilovek. Hosté pak sice v prostředním dějství snížili, avšak možné komplikace Přerov bleskově utnul čtvrtým gólem. Mladší dorost Zubrů tak má i po třetím kole stoprocentní bilanci.
3.kolo, sobota 16.9.2017
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
4:1
(3:0, 1:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 2. Hanák (Kleniar, Chytil), 11. Chytil (Zeman, Svozil), 11. Kolařík (Petr, Kuncek), 36. Ryšavý (Raška, Ministr) – 36. Mácha (Kesler, Holub). Rozhodčí: Čuňočka – Czubaj, Skokánek. Vyloučení: 5:3, navíc Kaplan (Šumperk) 5 minut + do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 45:15. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1.
Postava – Raška, Svozil, Zábranský, Holík, Zeman, Gréč – Kolařík, Ministr, Ryšavý, Fencl, Petr, Kleniar, Kuncek, Hanák, Tarnoczy, Chytil, Jobánek, Šilhavý
Zlatnický – Blaháček, Petr Kubíček I, Petr Kubíček II, Plhal, Cekr, Holub – Kesler, Minařík, Moravec, Horký, Kaplan, Kučera, Diviš, Kavan, Mácha, Fibigr, Grézl, Polách