Starší dorost má první výhru v nadstavbové části, Zubři zničili Bobry sedmi brankami

V a l . M e z i ř í č í – Vstup do nadstavbové části staršímu dorostu rozhodně nevyšel podle představ. Jak v Šumperku, tak i doma s Frýdkem padli Zubři na nájezdy a chtěli tak už konečně naplno bodovat. O to se pokoušeli v utkání s meziříčskými Bobry a byli úspěšní. Přerov si udržoval nejen herní převahu, ale i náskok z první třetiny. Domácí sice několikrát stav zkorigovali, avšak závěr patřil modrožlutým, kteří v něm stvrdili vítězství 7:3. Navázat na něj se budou Zubři snažit v neděli, kdy zamíří do Kroměříže.
29.kolo, pátek 3.2.2017
HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ZUBR Přerov
3:7
(0:2, 1:2, 2:3)
Branky a nahrávky: 23. Kitzberger (Kulišťák), 42. Kulišťák (Solanský), 50. Kuchařík (Škrhla) – 5. Indrák (Petráš), 16. Knápek, 25. Petráš (Knápek, Indrák), 40. Petráš (Kotala, Frolek), 49. Nesrsta (Frolek), 53. Štědrý (Gergel), 57. Komačka (Krul, Frolek). Rozhodčí: Langer – Janiš, Krátký. Vyloučení: 3:3, navíc Solanský (Valašské Meziříčí) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Střely na branku: 24:28. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:5, 3:5, 3:7.
Janoško – Brázdil, Kamas, Solanský, Škrhla – Andris, Grygařík, Kitzberger, Kubenka, Kuchařík, Kulišťák, Žabčík, Vávra, Pernický
Kocák – Koudela, Tischer, Nesrsta, Kotala, Hlaváč, Andrýsek, Smejkal – Petráš, Indrák, Knápek, Komačka, Krul, Frolek, Štědrý, Gergel, Mrázek, Krzystek