Juniorští Zubři zakončili soutěž úspěšně, v Uherském Brodě ani jednou neinkasovali

U h e r s k ý  B r o d – Juniorská první liga servírovala v pátek závěrečné kolo základní části, které Zubři odehráli na kolbišti Uherského Brodu. Předchozí vzájemné duely byly na góly bohaté, tentokrát ovšem padly jen tři. O všechny se postaral přerovský tým, jenž se dvakrát trefil v první a jednou pak ve druhé třetině. Domácí vyšli střelecky naprázdno, nepřekonali jak brankáře Kašpárka, tak i v polovině zápasu střídajícího Kanyicsku. Poslední letošní body si tak na své konto připsali juniorští Zubři.
36.kolo, pátek 24.2.2017
HC Spartak Uherský Brod - HC ZUBR Přerov
0:3
(0:2, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Pecha, 20. Ministr (Galetka), 32. Válek (Horký). Rozhodčí: Obadal – Blaha, Maťašovský. Vyloučení: 6:4, navíc Forman (Uherský Brod) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 110. Střely na branku: 29:27. Průběh utkání: 0:3.
Chovanec – Tomek, Andrýsek, Lišaník, Krůžela, Viest, Škubal, Fridrich, Forman – Větříšek, Kociňák, Rauš, Veselý, Pavlůsek, Hráček
Kašpárek (31. Kanyicska) – Murla, Skříček, Smolka, Válek, Palacký – Skopal, Müller, Pecha – Zdráhal, Ministr, Horký – Galetka, Matuška, Čechmánek