Junioři: Tým Zubrů zastavil sérii porážek, Uherský Brod zdolal díky skvělé první třetině

P ř e r o v – Jelikož na začátku ledna bude MEO Aréna hostit Mistrovství světa žen do 18 let, musel tým juniorských Zubrů utkání 27. kola s Uherským Brodem předehrát. Přerov se snažil zastavit neúspěšné výsledky, což se mu díky první třetině podařilo. Zubři na soupeře dokonale vlétli a po úvodním dějství vedli 4:0. Od druhé "dvacky" se hra vyrovnala a skóre už pak změnili jen hosté. Podařilo se jim to však jen dvakrát, proto všechny tři body zůstaly na Hané. V pátek juniorku čeká derby na ledě Jestřábů.
27.kolo, středa 7.12.2016
HC ZUBR Přerov - HC Spartak Uherský Brod
4:2
(4:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Müller (Skopal), 13. Galetka (Matuška, Murla), 16. Skopal (Čechmánek, Budil), 20. Ministr (Krul) – 32. Veselý (Tomešek, Pavlůsek), 46. Tomešek. Rozhodčí: Honza – Bernard, Mikoviny. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 35:23. Průběh utkání: 4:0, 4:2.
Kanyicska – Budil, Skříček, Smolka, Válek, Murla, Tischer – Skopal, Müller, Čechmánek – Krul, Ministr, Horký – Zdráhal, Matuška, Galetka
Chovanec (16. Odložilík) – Andrýsek, Krůžela, Viest, Škubal, Fridrich, Hráček – Bumbál, Tomešek, Bařinka – Pavlůsek, Veselý, Forman – Rauš