Marodkou oslabení junioři dostali v Porubě osm branek, soupeři vzdorovali jen třetinu

O s t r a v a – Juniorští Zubři bojují nejen se soupeři, ale také s velkou marodkou. Do nedělního duelu v Porubě tak naskočila oslabená sestava se čtyřmi staršími dorostenci v poli. Přerov odehrál první tercii sympaticky a se silným soupeřem držel krok, jenže pak už RT TORAX na ledě téměř dominoval a konto Zubrů nakonec zatížil osmi góly. Ostravané tak vrátili modrožlutým nedávnou porážku z MEO Arény.
22.kolo, neděle 11.12.2016
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
8:1
(1:1, 4:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Veselý (Fráner), 23. Gola (Štěpán), 25. Malát (Bialoň, Veselý), 38. Gola (Štěpán), 40. Korec (Štěpán, Gola), 45. Dang (Štěpán), 48. Stach (Kurnik, Ščurek), 60. Bialoň (Malát) – 18. Čechmánek (Horký). Rozhodčí: Holaň – Kořístka, Novák. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 90. Střely na branku: 33:22. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 8:1.
Zavadil – Štěpán, Ščurek, Široký, Jendruš, Prokeš, Hranoš, Prepsl, Boháč – Gola, Korec, Dang, Malát, Stach, Vilček, Veselý, Bialoň, Fráner, Kurnik, Skokan
Kanyicska – Murla, Skříček, Smolka, Válek, Tischer, Nesrsta – Knápek, Müller, Čechmánek – Zdráhal, Krul, Horký