Třetí hanácké derby junioři nezvládli, okleštěná sestava Zubrů prohrála o dva góly

P r o s t ě j o v – Obě dosavadní juniorská derby byla letos kořistí Zubrů, avšak napotřetí už se radovali Jestřábi. Zraněními velmi okleštěná přerovská sestava, ve které dostali prostor také starší dorostenci, ztrácela po úvodní části dvě branky. Pak sice Zubři začali být mnohem nebezpečnější a sahali ke konci po vyrovnání, jenže to domácí dravci nepřipustili, na snížení Zubrů vždy odpověděli a získali tři body.
21.kolo, pátek 9.12.2016
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 18. Navrátil (Vystavěl), 19. Adolf (Hejduk), 53. Kolařík (Němec), 59. Němec (Vystavěl) – 33. Müller (Skopal), 58. Skopal (Smolka). Rozhodčí: Dufka – Bubela, Novotná. Vyloučení: 6:9, navíc Galetka (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání, Skopal (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 43. Střely na branku: 24:24. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.
Barvík – Křesala, Kolařík, Liška, Navrátil – Němec, Hejduk, Adolf, Nevřela, Vystavěl, Hanáček, Lauryn, Skácel
Kanyicska – Murla, Skříček, Smolka, Válek, Koudela – Skopal, Müller, Čechmánek – Zdráhal, Horký, Galetka – Knápek