Junioři: Série neúspěchů pokračuje, Zubři překvapivě padli na ledě posledních Boskovic

B o s k o v i c e – Juniorská liga načala v pátek druhou půli základní části. Zubři chtěli utnout sérii svých posledních neúspěchů, jenže to se jim ani na ledě beznadějně posledních Boskovic nepodařilo. Domácí vedení o dva góly sice Přerov dotáhl, ale ve třetí třetině už Zubři odpověď na trefu posledního mužstva tabulky nenašli. Boskovice tak slavily první letošní výhru, Přerov naopak už počtvrté za sebou prohrál.
19.kolo, pátek 2.12.2016
HC Boskovice - HC ZUBR Přerov
5:4
(1:1, 3:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 10. Harásek (TS), 26. Kment (Sekanina), 29. Kopecký, 33. Sekanina, 47. Kment – 6. Horký (Smolka, Zdráhal), 29. Müller (Blahunek, Ministr), 35. Ministr (Smolka), 40. Müller (TS). Rozhodčí: Homola – Měkýš, Šustr. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 38:37. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 5:4.
J. Külzer – Sekanina, Fabiánek, Hrubeš, Res, Kopecký – Kučera, Dostál, Kment, N. Külzer, Pospíšil, Hejduk, Harásek, Zelinka, Bednář
Kašpárek – Murla, Skříček, Smolka, Válek, Palacký – Ministr, Müller, Blahunek – Skopal, Galetka, Pecha – Zdráhal, Matuška, Horký