Juniorští Zubři po osmi zápasech padli, doma v bojovném duelu nestačili na Warrior Brno

P ř e r o v – Osm zápasů v řadě se výsledky juniorských Zubrů zelenaly, vítězná série už ovšem skončila. Ani napodruhé totiž Přerované nestačili na výborně hrající Warrior Brno. Bitvu dvou rozjetých soupeřů začali lépe Brňané, kteří vedli po první třetině o dva góly. Zubři poté hodně zvýšili bojovnost, jenže ani přes dostatek šancí nedokázali stav ve výborném utkání srovnat. "Válečníci" tak potvrdili pozici lídra.
16.kolo, pátek 18.11.2016
HC ZUBR Přerov - HCM Warriors Brno
2:3
(0:2, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. Galetka (Pecha), 40. Blahunek (Válek) – 2. Vágner (Paulík, Svoboda), 12. Dvořák (Paulík), 36. Gombarčík (Hussein). Rozhodčí: Obadal – Doležel, Nazad. Vyloučení: 7:8, navíc Pernický (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 25:31. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
Kašpárek – Pernický, Skříček, Smolka, Válek, Murla, Palacký – Ministr, Müller, Čechmánek – Skopal, Galetka, Pecha – Zdráhal, Matuška, Horký – Blahunek
Holub – Nossek, Sabol, Mudrych, Dobiáš, Svoboda, Vágner – Gombarčík, Kosorín, Paulík, Jarolím, Dvořák, Hussein, Přibyl, Stupka, Kazlepka, Kůst