Skvělý obrat a sedmá výhra v řadě! Junioři porazili Havířov gólem v poslední vteřině

P ř e r o v – Vítězná šňůra juniorského týmu čítá už sedm zápasů! Klání s Havířovem bylo v první třetině vyrovnané, jenže ve druhé části hosté ztrestali přerovská vyloučení a vedli už o tři góly. AZet byl tak na nejlepší cestě uloupit v MEO Aréně všechny body, avšak tým Zubrů se postaral o famózní obrat. Skvělá bojovnost vedla nejen k vyrovnání, ale navíc i k rozhodujícímu gólu. Obrat z 1:4 na 5:4 dokonal vteřinu před koncem od modré čáry střílející obránce Radim Budil.
14.kolo, pátek 11.11.2016
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
5:4
(1:1, 0:3, 4:0)
Branky a nahrávky: 9. Müller (Čechmánek), 41. Ministr (Müller, Skříček), 54. Müller (Zdráhal, Budil), 55. Skopal (Pecha), 60. Budil (Müller) – 9. Pacoň (Dobrzynski), 28. Stružík (Dobrzynski), 34. Schwitalla (Dudek, Pacoň), 35. Dobrzynski. Rozhodčí: Škach – Bubela, Zedník. Vyloučení: 5:8, navíc Ministr (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Střely na branku: 33:32. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 5:4.
Kašpárek (60. Kanyicska) – Pernický, Skříček, Smolka, Válek, Budil – Ministr, Müller, Čechmánek – Skopal, Galetka, Pecha – Zdráhal, Matuška, Horký – Solař
Křehlík – Dudek, Schwitalla, Kalus, Frojda, Trnený, Hladil – Kristián, Čadílek, Lenomar, Pacoň, Baron, Dobrzynski, Fejko, Vlček, Stružík