Starší dorost: Zubři podruhé za sebou nedali gól, všechny tři body zůstaly v Šumperku

Š u m p e r k – Ještě pár zápasů nazpět se starším dorostencům gólově hodně dařilo, teď se ovšem tým Zubrů střelecky trápí. Po domácím neúspěchu s Opavou totiž neskóroval ani v Šumperku, kde podlehl svému soupeři znovu 0:2. Draci otevřeli skóre šťastnou trefou až na začátku třetí části a vítězství za tři body zpečetili gólem do prázdné brány při přerovské hře bez brankáře.
19.kolo, pátek 2.12.2016
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
2:0
(0:0, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 41. Krč (Moučka), 60. Blecha. Rozhodčí: Markovský – Adamec, Schwarzerová. Vyloučení: 5:6, navíc Indrák (Přerov) 10 minut osobní trest, Koudela (Přerov) 10 minut osobní trest, Borot (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 18:16. Průběh utkání: 2:0.
Venouš – Moučka, Uhlíř, Dudycha, Habrman, Štrbík – Vogel, Žižlavský, Haluza, Čada, Blecha, Výkruta, Krč, Jurča, Vaňous
Kocák – Koudela, Tischer, Nesrsta, Hlaváč, Kotala, Kopeček, Smejkal, Andrýsek – Knápek, Krul, Petráš, Frolek, Indrák, Komačka, Barveníček, Borot, Mrázek, Krzystek, Gergel, Dvořáček