Starší dorost: Zubrům v duelu se Šumperkem nevyšla třetí třetina, body si odvezl soupeř

P ř e r o v – Starší dorost Zubrů byl kvůli lichému počtu týmů ve skupině více než týden bez zápasu, ale už se znovu do ligového kolotoče vrací. Šesté kolo však přerovskému týmu úspěch nepřineslo. V duelu se šumperskými Draky sice Zubři smazali jednogólovou ztrátu, ale ve třetí části přišlo ze strany hostů rozhodnutí. Na tři góly odpověděl Přerov pouze malou korekcí, power play už porážce 2:4 nezabránila.
6.kolo, neděle 9.10.2016
HC ZUBR Přerov - HK Mladí Draci Šumperk
2:4
(0:0, 1:1, 1:3)
Branky a nahrávky: 34. Kotala (Foltas), 55. Knápek (Petráš, Kotala) – 24. Dudycha (Haluza), 45. Výkruta (Moučka), 46. Haluza (Vogel), 54. Šíp. Rozhodčí: Novotný – Dočkal, Klvač. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 66. Střely na branku: 19:20. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4.
Kocák – Andrýsek, Tischer, Kotala, Koudela, Nesrsta – Krzystek, Petráš, Krul, Knápek, Frolek, Štefka, Komačka, Smejkal, Gergel, Borot, Mrázek, Foltas
Venouš – Moučka, Rutar, Dudycha, Habrman, Štrbík, Šíp, Haluza, Čada, Blecha, Výkruta, Krč, Jurča, Borovička, Vogel