Mladší dorost ze Vsetína body nepřivezl, o osudu zápasu rozhodla už první třetina

V s e t í n – Nejvyšší soutěž mladšího dorostu už má za sebou první půli základní části. Tu Zubři završili nedělním zápasem ve Vsetíně, odkud se však bodový export nekonal. Prakticky rozhodnuto bylo už po první třetině, ve které Přerov doplatil na nedisciplinovanost a hned čtyřikrát inkasoval. V další pasáži už se hra vyrovnala, ale udělat ze závěru drama, to Valaši Zubrům nepovolili. Tři body tak získal VHK.
9.kolo, neděle 9.10.2016
VHK ROBE Vsetín - HC ZUBR Přerov
5:2
(4:0, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Lobodowski (Kuboš, Jenáček), 14. Adámek (Kuboš, Lobodowski), 17. Kuboš (Lobodowski, Baďura), 19. Lukačka (Lobodowski, Adámek), 40. Lobodowski (Jenáček) – 23. Indrák, 57. Chytil (Indrák, Svozil). Rozhodčí: Holaň – Novák, Rožánek. Vyloučení: 8:8, navíc Lobodowski (Vsetín) 10 minut osobní trest – Kleniar (Přerov) trest ve hře, Chytil (Přerov) 10 minut osobní trest, Šánek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 76. Střely na branku: 31:31. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2.
Ševců – Fojtášek, Vávra, Kuboš, Lukačka, Mikulík, Kunst, Navrátil, Půček, Adámek, Lobodowski, Dohnal, Pochylý, Calaba, Jenáček, Baďura, Hradil
Rachůnek (21. Suchánek) – Šabršula, Kopeček, Raška, Vohrabal, Svozil, Hlaváč, Zeman – Krupa, Šimanský, Indrák, Barveníček, Kleniar, Šánek, Tarnoczy, Chytil, Štědrý