ONLINE >>> A-tým: LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov 6:4 | Ml. dorost: HC Vítkovice Ridera - HC ZUBR Přerov 2:4
AUKCE >>> Vydražte si jedinečný zubří růžový dres! Nikde jinde něco podobného neseženete!
ANKETA >>> Podpořte Jakuba Šlahaře v anketě Gól měsíce WSM ligy!

Ptejte se - Redakce webu hokejprerov.cz

Ptejte se - Redakce webu hokejprerov.cz

Na dotazy v této sekci odpovídá redakce webových stránek www.hokejprerov.czFormulář dotazu
text příspěvku:
jméno: email:
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 519 odpovědí v této kategorii celkem.


Patrik 25.12.2017, 19:49
Dobrý den.Chci se zeptat,jestli je otevřený Fanshop na zimní stadionu i jiné dny než před zápasem.Nebo je někde v Přerově možnost si koupit věci?Nejsem z Přerova a rád bych si koupil např. kalendář a plakát.A to právě nemáte v online fanshopu.Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den. Fanshop přímo v MEO Aréně je otevřený pouze při zápasech A-týmu, ale veškeré zboží z něj si můžete zakoupit i ve sportovní prodejně LV Sport na zimním stadionu, která je vedle recepce hotelu. Neřeknu vám teď ale přesně, jaká je otevírací doba během posledních dní v roce. Prosím, informujte se u pana Libora Vitoslavského na čísle 608 456 470. Děkujeme za váš zájem.

Aleš Novotný, media manažer


d.sigy (d.sigy@seznam.cz) 24.11.2017, 20:41
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na statistický údaj pro zápas se Slavií Praha. Zde na na webu není uveden počet hitů a na webu hokej.cz je uvedeno pouze 0:0. Jde o chybu nebo tento údaj není k dispozici?

Děkuji za odpověď
DS

Odpověď:
Dobrý den. Údaje o hitech v zápase nejsou od začátku listopadu k dispozici, protože Český svaz ledního hokeje rozhodl, že se tento druh statistiky už dále nebude ve WSM lize sbírat.

Aleš Novotný, media manažer


Štefan (steffanix@centrum.cz) 13.11.2017, 09:56
Dobrý den,
měl bych zájem koupit dres Zubrů na 5 letého kluka. Asi jsem se nesnažil dost, ale možnost na internetu jsem ke koupi nenašel.
Pokud lze takto malý dres někde koupit, existuje možnost potisku vlastním číslem a jménem?
Velice děkuji za odpověď.
S pozdravem
Štefan

Odpověď:
Dobrý den. Zastavte se prosím v prodejně LV Sport na zimním stadionu u pana Libora Vitoslavského, kde se dá vámi zmiňovaný dres objednat.

Aleš Novotný, media manažer


Stanislav Neděla 5.11.2017, 18:03
Můžete mi prozradit,proč jste nahradili na hlavní stránce odkaz na Facebook nesmyslným odkazem na neaktuální stav stránky TVcom?

Odpověď:
Dobrý den. Odkaz na TVCOM byl umístěn v rámci dohody s touto společností, která nám zajišťuje živé přenosy ze zápasů. Podobný odkaz má na svém webu řada dalších klubů WSM ligy. Facebook naleznete v dolní části hlavní stránky, kde se objevují aktuální informace ze sociálních sítí.

Aleš Novotný, media manažer


Jiří Vozák (JiriVozak86@seznam.cz) 1.11.2017, 17:27
Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte chybu v sekci vstupenek,na zápas s Prostějovem v datumu. Nemá to být 29,11 ve středu ?

Odpověď:
Dobrý den. Ano, máte pravdu, je tam chyba. Zápas s Prostějovem se hraje ve středu 29. listopadu v 18:00. Předali jsme to firmě Deep Vision s.r.o, která náš online ticketing spravuje. Děkujeme za upozornění.

Aleš Novotný, media manažer


Jan Šmidberský 18.10.2017, 09:04
Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na příchody a odchody sponzorů za poslední rok. Vidím že např. Precheza již není mezi sponzory. Děkuji za zodpovězení.

Odpověď:
Dobrý den. Ano, Precheza již mezi partnery není. Naopak se ale objevují noví, například firma Metso. Management klubu se samozřejmě snaží oslovit a přivést ke spolupráci další partnery.

Aleš Novotný, media manažer


Miroslav Samec předseda ihc bohemians praha (ihcbohemians@email.cz) 9.10.2017, 19:22
dobrý den,máme zájem o 8 hráčů a o 5 juniorů.zapojte své agenty a dohodneme se.

Odpověď:
Dobrý den, pane Samec.
Věřím, že kdybychom Vám vyhověli, mohl byste nám odpovědět stylem: „Vy nás ale zásobujete, pane Karfík." Bohužel, Vaší žádosti vyhovět nemůžeme.

Děkujeme za pochopení.
Za redakci, Petr Komárek

Bronislav Pavlík (bronislav.pavlik@seznam.cz) 1.10.2017, 13:22
nechcete zrušit oficiální diskusní forum s ohledem na četnost příspěvků

Odpověď:
Dobrý den, pane Pavlíku.

Pokud bychom otázku zachování, respektive zrušení diskuzního fóra měli posuzovat pouze podle četnosti příspěvků v poslední době, pak by jeho uzavření jistě mělo svůj reálný význam. Pořád se však jedná o formu, kterou lze svobodně vyjádřit svůj názor. A právě kvůli tomuto hledisku chceme diskuzní fórum zachovat. Vždyť vlastní a svobodný názor je základem demokracie :).
Mějte se hezky a ve středu přijďte podpořit naše Zubry!

S pozdravem Petr Komárek, redaktor hokejprerov.cz

Škrobálek Martin (sk.rob@seznam.cz) 16.9.2017, 10:01
Dobrý den,
úroveň webu je vysoká, je přehledný barevně sladěný a i v mobilech je vše optimalizováno až na jednu věc. V rozpise zápasů, který je opět dobře řešen by ovšem měl být tým Zubrů tučně a ne obyčejným písmem, kterým jsou protivníci. Je to asi myšleno tak, že má být upozorněno na atraktivitu soupeře a tím ho zvýraznit, ale připadá mi, že je důležitější jestli hrajem doma nebo venku.
Hodně úspěchů v další práci.
Martinm Škrobálek

Odpověď:
Dobrý den. Soupeř je tučným písmem standardně zvýrazněn na všech webech od společnosti eSports.cz. Samozřejmě by to šlo přehodit, ale nevidíme v tom nějaký velký význam. Za přání děkujeme.

Aleš Novotný, media manažer


Z.Landa (fingr@centrum.cz) 12.7.2017, 19:32
Kdy bude konečně v provozu fanzóna-suvenýry?
Připravujeme je tam uvedeno hodně dlouho.

Odpověď:
Dobrý den. Spuštění Fanshopu plánujeme na začátek srpna. Nyní se ještě dolaďují některé detaily a postupně se do systému nahrávají informace o zboží. Start Fanshopu samozřejmě podpoříme článkem, takže vám nic neuteče.

Aleš Novotný, media manažerDalší stránky
123456>>