VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Zubři už pošesté v MEO Aréně uspořádali Dětský den, účast byla znovu vysoká

Zubři už pošesté v MEO Aréně uspořádali Dětský den, účast byla znovu vysoká
P ř e r o v – V letním programu mládežnických akcí má již dlouhodobě svoje pevné místo Dětský den HC ZUBR Přerov, který je určen pro děti z mateřských škol. Letos tomu samozřejmě nebylo jinak, Zubři jej uspořádali celkově už pošesté. MEO Aréna tak ve středu 7. června dopoledne žila sportovními hrami a celou řadou zajímavých soutěží.
Už šestý ročník úspěšné akce přilákal na zimní stadion téměř 250 dětí z mateřských škol v Přerově. Na umělé ploše MEO Arény bylo pro ně připraveno několik stanovišť se soutěžními úkoly. Mohly si tak vyzkoušet střelbu na bránu, hod míčkem na určený cíl, slalomovou dráhu, skákání na žebříku a na tréninkových balonech nebo hru mezi mantinely. V akci byla v prostoru pod ochozem také šlapací autíčka a nechybělo i kreslení obrázků s hokejovou tématikou.

Všechny zúčastněné děti dostaly při odchodu odměny v podobě sladkostí. Dětský den HC ZUBR Přerov se zkrátka znovu podařil na výbornou. Letošní účast byla navíc jednou z nejvyšších!

"Jsme rádi, že náš připravený program všechny děti znovu hodně bavil. Jejich úsměvy toho byly jasným důkazem. S mateřskými školami jsme dlouhodobě v kontaktu a letos jsme na zimním stadionu přivítali bezmála 250 dětí, čímž jsme překonali počet z loňského roku. Dětský den je naší tradiční akcí, proto už teď se těšíme na příští ročník," řekla za klub HC ZUBR Přerov Martina Hrušková.Další fotografie z Dětského dne HC ZUBR Přerov