VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Zubři s Kozlovicemi zavítali do Denního pobytu. Předali tam šek z fotbalové benefice

Zubři s Kozlovicemi zavítali do Denního pobytu. Předali tam šek z fotbalové benefice
P ř e r o v – Šek na 15 900 korun předali v úterý dopoledne Sociálním službám města Přerova – organizačnímu útvaru Denní pobyt zástupci fotbalových Kozlovic a hokejových Zubrů. Učinili tak přímo v sídle zařízení, jež poskytuje péči zdravotně postiženým osobám, v Purkyňově ulici.

Peníze na dobročinné účely získali Kozlovičtí společně se Zubry ze vstupného na fotbalovou benefici, která se konala na konci první poloviny června. Mužstvo z Divize E a hokejisté se v rámci ní utkali mezi sebou.

Za kozlovický klub přišel šek do Sociálních služeb města Přerova – organizačního útvaru Denní pobyt předat Petr Kadlec. „Benefice v Kozlovicích už má tradici. Jsem rád, že každý rok přijde hodně lidí a vybereme peníze na pomoc potřebným,“ liboval si. Za šest let, co se zábavná sportovní událost koná, se podle Kadlecových slov vybralo nejvíce finančních prostředků – téměř 16 tisíc - právě letos.

Tým Zubrů v Denním pobytu reprezentovali asistentka marketingu Martina Hrušková, trenér Petr Dočkal, trenér brankářů Martin Vojtek a hráči Karel Plášek, Milan Procházka a Matouš a Šimon Kratochvílové. „Pomáhat je krásné a klientům této instituce rádi prostřednictvím finančních prostředků přispějeme. Takové akce by se měly pořádat častěji. Lidi, kteří neměli takové štěstí jako my, hokejisté, musíme podporovat,“ uvedl útočník přerovského celku Procházka.

Po předání šeku vedoucí Sociálních služeb města Přerova – organizačního útvaru Denní pobyt Evě Páleníkové přijali zástupci Kozlovic a Zubrů pozvání na příjemné posezení v areálu zahrady. Klienti zařízení si pro ně dokonce připravili velmi povedené vystoupení, kterého se také sami zúčastnili a vyzkoušeli si „bouřkový" rituál. Tím si všichni na letní prázdniny přivolali hezké slunečné počasí.

„Jsme velice rádi, že pro nás kozlovický fotbalový klub a hokejoví Zubři každý rok benefiční akci realizují. Je to pro nás velký přínos a moc oceňujeme a děkujeme, že nám touto formou pomáhají,“ prohlásila vedoucí Denního pobytu Eva Páleníková. „Získané finanční prostředky použijeme na aktivizační činnosti pro naše uživatele,“ podotkla.