VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

Zubři posilují útok. Jejich dres bude oblékat zlínský odchovanec Jakub Šlahař

Zubři posilují útok. Jejich dres bude oblékat zlínský odchovanec Jakub Šlahař
P ř e r o v – Novou tvář získali do svých řad přerovští Zubři. Tým trenérů Přecechtěla a Dočkala posílil kmenový hráč Zlína Jakub Šlahař. Šestadvacetiletý útočník, který má za sebou angažmá v Olomouci či v Havířově, strávil poslední dvě sezóny u regionálního rivala žlutomodrých, Prostějova.

V mužstvu Jestřábů vedl Šlahaře dlouhou dobu právě současný lodivod Zubrů Kamil Přecechtěl. Jeho přítomnost na přerovské střídačce ale nebyla hlavním důvodem, proč zlínský rodák na štaci u čtvrtfinalisty posledních dvou prvoligových ročníků kývl.

„Rozhodlo to, že Přerov znamená bližší cestu ke Zlínu. Mým snem je vrátit se do extraligy. A jak mi naznačil Zlín, který vlastní má hráčská práva, i pan Hanák (sportovní manažer Přerova – pozn. red.), mezi oběma kluby funguje užší spolupráce. Takže věřím, že cesta přes Přerov pro mě bude tou nejvhodnější, abych se ve Zlíně znovu podíval od extraligy,“ vysvětluje Jakub Šlahař.

Pro Zubry by v nadcházející sezoně chtěl podle svých slov odvádět stoprocentní práci. „Hodlám týmu pomoci, jak jen to půjde,“ hlásí novopečená přerovská posila.

„Po odchodu Marka Sikory jsme hledali posilu do útoku, nejlépe praváka. Když přišla od agenta nabídka na Jakuba Šlahaře, zahájili jsme jednání a jsem rád, že jsme se domluvili. Kuba je hráčem Zlína, kam bude mít vyřízené střídavé starty a pro obě strany by to měla být výhodná spolupráce. Navíc ho zná trenér Přecechtěl ze svého předchozího působení. Doufáme, že potvrdí svoje kvality a pomůže našim Zubrům v nadcházející sezoně,“ řekl Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.