VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

V předkole play-off na Jestřáby! Informace k prodeji vstupenek na pondělní utkání

V předkole play-off na Jestřáby! Informace k prodeji vstupenek na pondělní utkání
P ř e r o v – Dvaapadesát kol základní části je už minulostí a WSM liga tak přechází do další fáze, kterou od čtvrtka 16. února bude předkolo play-off. V kvartetu účastníků se představí i Zubři, jimž závěr bitev o body stanovil soupeře nejzvučnějšího jména. Proti sobě se postaví dva velcí hanáčtí rivalové Přerov a Prostějov. V článku přinášíme informace o vstupenkách na pondělní domácí utkání.
Cena vstupenky na zápasy předkola play-off byla stanovena na 120,- Kč. Děti do 140 cm mají vstupné zdarma, ovšem bez nároku na místo. Pro osoby se ZTP a ZTP/P platí cena vstupného 60,- Kč.

Předprodej na pokladnách MEO Arény

středa 15. února 15:00 - 17:00
čtvrtek 16. února 14:00 - 17:00
sobota 18. února 10:00 - 12:00 (v případě, že nebude vyčerpaná kapacita MEO Arény)

Majitele permanentek na místo upozorňujeme, že ji při předprodeji musí na pokladnách MEO Arény předložit z důvodu ověření. Pokud nevyužijete možnost koupě vašeho místa v předprodeji, budou sedadla v pondělí uvolněna do volného prodeje.

On-line prodej

Prodej vstupenek přes on-line systém bude zahájen ve středu 15. února ve 13:00.

Majitelé permanentních vstupenek na místo mají právo si ho přednostně zakoupit do půlnoci z neděle na pondělí. Poté bude místo přesunuto do volného prodeje. Na schématu tribun vyhledejte své místo a zadejte číselný kod (je uveden pod QR kódem na plastové kartě) a dále postupujte dle pokynů v online systému. Nezapomeňte si pak vytisknout papírovou elektronickou vstupenku, která vám přijde do e-mailové schránky. Kód na plastové kartě již nebude funkční.

QR kódy VIP a partnerských permanentek jsou pro pondělní utkání i nadále v platnosti.