VŠEM FANOUŠKŮM I PARTNERŮM KLUBU DĚKUJEME ZA PODPORU V SEZONĚ 2017/2018.

U áčka Zubrů bude i nadále pokračovat Kamil Přecechtěl ve dvojici s Petrem Dočkalem

U áčka Zubrů bude i nadále pokračovat Kamil Přecechtěl ve dvojici s Petrem Dočkalem
P ř e r o v – Sezóna 2016/2017 už definitivně přešla do minulosti a led v MEO Aréně je rozpuštěn. Znovu se tak rozjíždí kolotoč příprav, aby bylo A-mužstvo HC ZUBR Přerov v plné zbroji na příští ligový ročník. Na tom již pracuje nejen sportovní manažer Pavel Hanák, ale také trenérská dvojice Kamil Přecechtěl a Petr Dočkal, která bude u prvního týmu Zubrů i nadále pokračovat.
V průběhu uplynulé sezóny se Zubrům přestalo dařit, proto vedení klubu sáhlo ke změnám, aby tým ve snaze udržet se do desátého místa znovu nastartovalo. Kouč Kamil Přecechtěl po svém lednovém příchodu cíl splnil. Modrožlutí v atraktivním předkole play-off vystavili stopku Prostějovu a padli až ve čtvrtfinále s Motorem.

Rozhodování o další sezóně tak bylo velice snadné. "O nějaké jiné nabídce jsem vůbec neuvažoval. Začali jsme tady v lednu nějakou práci, ve které chceme dál pokračovat. Navíc zájem byl z obou stran, takže moje rozmýšlení netrvalo ani chviličku," řekl Kamil Přecechtěl.

Přerovský tým tak povede s Petrem Dočkalem v dalších bitvách WSM ligy. Ta doznala změn, tou nejvýraznější je zrušení sestupu. “V některých klubech asi dostanou více příležitostí mladší hráči, takže soutěž může být podstatně rychlejší a agresivnější. Musíme se proto na sezónu co nejlépe připravit. Uvidíme, co ty velké změny přinesou. To nám ukáže až průběh soutěže,“ zmínil zkušený kouč.

Jak bude vypadat přerovský kádr? Jistotou je prozatím jen útočník Karel Plášek. Další jména odhalí následující dny a týdny. "Pracujeme teď na tom, abychom udrželi hráče, o které máme enormní zájem. Řešíme to neustále každý den. Samozřejmě jednáme také s jinými hráči, které jsme si vyhlédli a chceme, aby do Přerova přišli," dodal lodivod Zubrů směrem k otázce složení mužstva.

Kdy začne letní příprava a jak pokročila jednání s hráči? Informace o tom přineseme již brzy v rozhovoru se sportovním manažerem Pavlem Hanákem.